10ft еден кајак педалот

Краток опис:

Product Description: 10ft Single Pedal Kayak can not only move by oars, but also move forward by a pedal system. Standard Parts: 1*Deluxe aluminum seat 1*Flush mount rod holder 1*Pedal system 1*Rudder System 2*Hatch covers 4*Side/front/rear hand...


 • Модел: TN-15
 • Име: Ајкула 1
 • Големина: 3160 x 863 x 373mm
 • Материјал: LLDPE / УВ отпорни 8 степен
 • GW / СЗ: 40kgs / 39kgs
 • Гаранција: 3 години на трупот
 • Тежина капацитет: 180kgs / 397lbs
 • Loading Количина / 20ft: 33pcs на овој кајак
 • Loading Количина / 40HQ: 68pcs на овој кајак
 • детали за производот

  Тагови производ

  Опис на производот:
  10ft Слободна педали кајак не само да се движат со весла, но, исто така, се движи напред со систем на педалот.
  21_
  Стандардни делови:
  1 * Делукс алуминиум седиштето
  1 * Светлечки качи носителот прачка
  1 * Педалата систем
  1 * кормилото на системот
  2 * Хеч опфаќа
  4 * Несакани / пред / задна справува со
  1 * држач за чаша
  1 * Гребло голман
  8 * шпигат приклучоци
  1 * Црното скачам, итн
  Споделување на фотографии: 
  24 25 26 22
  Плаќање и испорака:
  Начин на плаќање: А): 30% депозит T / T во однапред, 70% биланс против BL копија;
  Б): 100% T / T во однапред, за нарачки примерок.
  Delivery: by sea to the customer's nearest port, the specific time is subject to the actual.
  фабрика
  Factory Equipment:
  Фабрика за опрема 01 Фабрика за опрема 02 Фабрика за опрема 03
  Certificate:
  Сертификат
  Our Service:
  нашите услуги
  FAQ
  Кои се вашите цени?
  Q: Our prices are subject to change depending on actual mode of kayaks and quantity. We will send you an updated price list after your company contacts us for further information.
  Дали имате минимум цел количество?
  Q: Yes, usually, our MOQ is one complete 20’ft or 40’HQ container. Of course, if you need one or more, it is acceptable for us. To know more details, please contact us.
  Можеме ли да се купи различни видови на kayaks во еден сад?
  Of course, just tell me the kayak types and quantity you need, and we will help you determine the final quantity through calculation.
  Дали да се прифати логото на купувачи?
  Yes, we can print your LOGO on the hull of the kayaks.
  Која боја може да биде на располагање?
  Q:Single colors and mix colors could be made.
  Како е спакуван производ?
  Package Details: One layer bubble bag, one meter long cardboard at the bottom, and one layer plastic bag. Of course, we can also pack kayaks according to your requirement.
  Што е време на испорака?
  Q: Lead time: 1-2 days for sample order, 7-10days per 20'ft container, and 10-15days per 40’ HQ container after getting deposit.
  Зошто да изберете синиот океан кајак Фабрика како вашиот снабдувач?
  OEM услуга е достапна, повеќе од 10 години искуство, најдобрите извори услуги едно, Три години гаранција на кајак трупот, професионален работен тим за вас, техничка поддршка и по продажбата на услуги служат.
  How do you assure the product's quality?
  Our manufacturing process has a series of check list that ensure our kayaks meet our quality standards. Water test is must be done before it's wrapped up.
  Инсталирајте фитинзи провери, додатоци провери е да се има да се направи пред пакување. Нашиот процес на производство не натераа нас тројно проверка на кајак за било производство недоследности.
  Гаранција 3 години на Хал, 6 месеци за делови, и во рок од 24 часа да одговарате на решавање на проблемите.
   


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи