13ft Fishing Kayak

Përshkrim i shkurtër:

Product Description: Professionally designed, rigged and engineered.  The engineered Bow and Stern design of this kayak enhances maneuverability, tracking and speed. The streamlined hull offers improved hydroplaning and reduced water resistance. ...


 • Model: TN-08
 • Emri: Oceanus
 • Size: 3950x 850 x 375mm
 • Materiali: LLDPE / UV Resistant
 • GW / NW: 32kgs / 30kgs
 • Garanci: 3 vjet në byk
 • Pesha Kapacitet: 220kgs / 485lbs
 • Loading Qty / 20ft: 21pcs të këtij kajak
 • Loading Qty / 40HQ: 68pcs të këtij kajak
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Product Description:
  projektuar profesionale, manipuluar dhe engineered. 
  13FT FISHING KAYAK TN-08 03
  Engineered Bow dhe Stern projektimin e këtij kajak rrit manovrimit, ndjekja dhe shpejtësinë. Byk efektshëm ofron hydroplaning përmirësuar dhe rezistencën e reduktuar e ujit.
  Kjo kajak është i përshtatshëm për përdorim rekreative ose peshkim. Blue Ocean Kayak përdorur UV polietileni rezistente të importuara nga SHBA për të dy forcë dhe qëndrueshmëri.
  13FT FISHING KAYAK TN-08 04
  Pjesë Standard:
  3 * çel
  4 * mbajtëse rod anësor
  1 * Drain plug
  1 * mbajtëse kupë
  8 * zi kap në befasi priza
  8 * butonin D-ring
  1 * bungee zi
  4 * transportojnë trajton
  1 * sistem timon
  dhënat e produktit:
  13FT FISHIGN KAYAK TN-08 04 13FT FISHIGN KAYAK TN-08 05 13FT FISHIGN KAYAK TN-08 06 13FT FISHIGN KAYAK TN-08 07 13FT FISHIGN KAYAK TN-08 010 13FT FISHIGN KAYAK TN-08 011 13FT FISHIGN KAYAK TN-08 012 013
  Fotografitë Sharing:
  13FT FISHIGN KAYAK TN-08 0014   13FT FISHIGN KAYAK TN-08 0013
  pagesës & Delivery:
  Kushtet e pagesës: A): 30% e depozitave T / T paraprakisht, bilanci 70% kundër kopje BL;
  B): 100% T / T paraprakisht, për urdhërat mostër.
  Delivery: by sea to the customer's nearest port, the specific time is subject to the actual.
  fabrikë
  Factory Equipment:
  Fabrika Equipment 01 Fabrika Equipment 02 Fabrika Equipment 03
  Certificate:
  certifikatë
  Our Service:
  Shërbimi ynë
  FAQ
  Cilat janë çmimet e juaj?
  Q: Our prices are subject to change depending on actual mode of kayaks and quantity. We will send you an updated price list after your company contacts us for further information.
  A keni një sasi minimale të rendit?
  Q: Yes, usually, our MOQ is one complete 20’ft or 40’HQ container. Of course, if you need one or more, it is acceptable for us. To know more details, please contact us.
  A mund të blejnë lloje të ndryshme të kayaks në një enë?
  Of course, just tell me the kayak types and quantity you need, and we will help you determine the final quantity through calculation.
  Nëse do të pranojë logon e konsumatorit?
  Yes, we can print your LOGO on the hull of the kayaks.
  Çfarë ngjyre mund të jenë në dispozicion?
  Q:Single colors and mix colors could be made.
  Si është produkt mbushur?
  Package Details: One layer bubble bag, one meter long cardboard at the bottom, and one layer plastic bag. Of course, we can also pack kayaks according to your requirement.
  Çfarë është koha e dorëzimit?
  Q: Lead time: 1-2 days for sample order, 7-10days per 20'ft container, and 10-15days per 40’ HQ container after getting deposit.
  Pse të zgjidhni Blue Ocean Kayak Fabrika si furnizuesi juaj?
  Shërbim OEM është në dispozicion, më shumë se 10 vjet përvojë, shërbime më të mira one-stop ndihmuese, tre vjet garanci në kajak byk, ekipi profesional i punës për të shërbyer ju, mbështet teknike dhe shërbimet pas shitjes.
  How do you assure the product's quality?
  Our manufacturing process has a series of check list that ensure our kayaks meet our quality standards. Water test is must be done before it's wrapped up.
  Instaluar pajisje kontrolloni, pajisje kontrolloni është që të ketë për të bërë para paketim. Procesi ynë prodhimin e na bëri të trefishtë kontrolloni kajak për çdo mospërputhjet prodhuese.
  Garanci është 3 vjet në Hull, 6 muaj për pajisje, dhe brenda 24 orëve të përgjigjeni për të zgjidhur problemet.
   


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products