3.6M Fishing Kayak me seli Alumini

Përshkrim i shkurtër:

3.6m Single Fishing Kayak BOK-055 Product Details: Standard Parts: 2 x Waterproof hatch cover(Square and round ones ) 2 x Side handle with bungee 2 x Rubber carry handles 1 x Drain plug 8 x Drain cover 1 x Bungee at back storage area(with 6 D rin...


 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Model :: BOK-055
 • Emri :: Seal
 • Size :: 3600x770x300mm
 • Material :: LLDPE / UV Resistant
 • GW / NW:: 28kgs / 26kgs
 • Garanci:: 3 vjet në byk
 • Pesha Kapaciteti :: 250kgs
 • Loading Qty / 20ft :: 24pcs e kësaj kajak
 • Loading Qty / 40HQ :: 78pcs e kësaj kajak
 • Detail Product

  Produkt Tags

  3.6M Fishing Single Kayak BOK-055

  Detajet e produktit:

  Pjesë Standard:

  2 mbuluar x papërshkueshëm nga uji kurdisje (Sheshi dhe ato të rrumbullakëta)
  2 x Side trajtuar me bungee
  2 x Rubber kryer trajton
  1 x Drain plug
  8 X Drain mbulesën
  1 x Bungee në zonën e magazinimit mbrapa (me 6 D unaza)
  1 x Swival mbajtës Roder
  2 x Peshkimi shufra Hodler
  1 x Cup mbajtës
  1 shtrëngoj x Mushroom kapem selia Aluminum
  1 x Peshkimi Finder
  2 x Side Aluminum Track
  2 x formohem trajtuar zonën kuti (me bungee)
  1 * ndenjësen alumini

   


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products