3M Deluxe Pro Angler Kayak

Përshkrim i shkurtër:

Product Description: 3M Deluxe Pro Angler Kayak është e lehtë në peshë dhe të lehtë për të kryer. Kjo kajak rezervon pozitën që instalon motor elektrik .Seat vend mund të vënë bateri për të ruajtur një shumë hapësirë ​​për udhëtim. Pjesë Standard: 1 * Deluxe alumini ...


 • Model: BOK-003
 • Emri: Dylan
 • Size: 3000x910x380mm
 • GW / NW: 33kgs / 32kgs
 • Materiali: LLDPE / UV Resistant
 • Pesha neto: 23kgs
 • Grow Pesha: 25kgs
 • 20'ft Container Kapacitet: 40pcs e këtij kajak
 • 40'HQ Container Kapacitet: 100pcs e këtij kajak
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Product Description:
  3M Deluxe Pro Angler Kayak është e lehtë në peshë dhe të lehtë për të kryer. Kjo kajak rezervon pozitën që instalon motor elektrik .Seat vend mund të vënë bateri për të ruajtur një shumë hapësirë për udhëtim.
  3M Deluxe Pro Angler Kayak 1 3M Deluxe Pro Angler Kayak 2
  Pjesë Standard:
  1 * Seat Deluxe alumini
  3 * mbajtës Multi shufra
  5 * Hatch Big front
  1 * Life Rope
  1 * Drain plug
  1 * mbajtëse kupë
  6 * Black kap në befasi priza
  8 * butonin D-ring
  1 * bungee zi
  2 * mbante trajton
  1 * motor elektrik vend mbajtës
  dhënat e produktit:
  10ft peshkimi kajak (2) 10ft peshkimi kajak (3) 10ft peshkimi kajak (4) 10ft peshkimi kajak (5)
  pagesës & Delivery:
  Kushtet e pagesës: A): 30% e depozitave T / T paraprakisht , bilanci 70% kundër kopje BL;
  B): 100% T / T paraprakisht, për urdhërat mostër.
  Delivery: nga deti në portin më të afërt e klientit, koha specifike është subjekt aktuale.
  fabrikë
  Factory Equipment:
  Fabrika Equipment 01 Fabrika Equipment 02 Fabrika Equipment 03
  Certificate:
  certifikatë
  Our Service:
  Shërbimi ynë
  FAQ
  Cilat janë çmimet e juaj?
  Q: Çmimet tona janë subjekt për të ndryshuar në varësi mënyrën aktuale të kayaks dhe sasisë. Ne do të ju dërgoj një listë të përditësuar të çmimeve pas kontakteve kompanisë tuaj ne për informacion të mëtejshëm.
  A keni një sasi minimale të rendit?
  Q: Po, zakonisht, MOQ jonë është një 20'ft i plotë ose enë 40'HQ. Sigurisht, në qoftë se keni nevojë për një ose më shumë, kjo është e pranueshme për ne. Për të ditur më shumë detaje, ju lutemi na kontaktoni.
  A mund të blejnë lloje të ndryshme të kayaks në një enë?
  Sigurisht, vetëm më tregoni llojet kajak dhe sasinë që ju duhet, dhe ne do t'ju ndihmojë të përcaktojë sasinë e fundit me anë të llogaritjes.
  Nëse do të pranojë logon e konsumatorit?
  Po, ne mund të shtypura logon tuaj në lëvore e kayaks.
  Çfarë ngjyre mund të jenë në dispozicion?
  Q: ngjyra e vetme dhe përzierje ngjyra mund të bëhen.
  Si është produkt mbushur?
  Paketa Details: Një shtresë qese flluskë, një metër kartoni të gjatë në fund, dhe një qese shtresë plastike. Sigurisht, ne gjithashtu mund të dal kayaks sipas kërkesës tuaj.
  Çfarë është koha e dorëzimit?
  Q: koha Lead: 1-2 ditë për qëllim mostër, 7-10days për enë 20'ft, dhe 10-15days për 40 enë 'HQ pas marrjen e depozitave.
  Pse të zgjidhni Blue Ocean Kayak Fabrika si furnizuesi juaj?
  Shërbim OEM është në dispozicion, më shumë se 10 vjet përvojë, shërbime më të mira one-stop ndihmuese, tre vjet garanci në kajak byk, ekipi profesional i punës për të shërbyer ju, mbështet teknike dhe shërbimet pas shitjes.
  Si mund të sigurojë cilësinë e produktit?
  Procesi jonë e prodhimit ka një seri të listës kontrolloni që sigurojnë kayaks tona të përmbushur standardet tona të cilësisë. Testi i ujit është duhet të bëhet para se të përfundoi.
  Instaluar pajisje kontrolloni, pajisje kontrolloni është që të ketë për të bërë para paketim. Procesi ynë prodhimin e na bëri të trefishtë kontrolloni kajak për çdo mospërputhjet prodhuese.
  Garanci është 3 vjet në Hull, 6 muaj për pajisje, dhe brenda 24 orëve të përgjigjeni për të zgjidhur problemet.
   


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products